Зателефонувати
Повідомлення
Телефони:
Задайте нам питання:
Что-бы мы знали куда вам ответить - напишите здесь ваш
Номер телефона или Email

Спасибо :)
Відправити питання
X
Ваше сообшение
успешно отправлено

🤓
Оголошення №: 198
Промышленное оборудование / Дробилки и Измельчители / Молотковые дробилки /

Вертикальна молоткова дробарка для вугілля

Постачальник:

Интер-Гидравлика

Иконка локации
Ukraine, Киев
Телефони:
Написати продавцеві
Передзвоніть мені!
Завантажити документи:
Комерційна пропозиція
Оголошення створено: 27-07-2021 (10:07)
Покази оголошення
4569
Перегляди оголошення
1727
❗ Поскаржитись на оголошення
84000 грн.
Ціна на сьогодні актуальна (2024-06-24)
Купити дешевше!
 
Постачальник:

Интер-Гидравлика

Иконка локации
Киев
Телефони:
Написати продавцеві
Передзвоніть мені!
Завантажити документи:
Комерційна
пропозиція
Опис:

Вертикальна молоткова дробарка для вугілля ПЛ-500 - це електромеханічна промислова машина тонкого помелу безперервної дії, призначена для підприємств, орієнтованих на масове виробництво вугільних брикетів. Безпосереднє завдання вироби полягає в тому, щоб підготувати вугілля до перемішування з речовиною, для чого шматки повинні бути роздроблені до дрібного і майже порошкоподібного стану. У той же час така ударна дробарка також широко використовується в хімічній, будівельній, гірничодобувної та інших галузях промисловості, так як підходить для дроблення багатьох матеріалів середньої і високої твердості. Машина ефективно використовується для дроблення вугілля, коксового порошку, вапняку, цементного клінкеру, гіпсу, порожньої породи вугілля, шлаку, мідної руди, залізної руди та інших матеріалів, включаючи з високим вмістом вологи.

Ударна дробарка з вертикальним валом ПЛ-500 приймає сировину через бункер у верхній точці конструкції, і воно провалюється в операційну камеру. У камері немає просеивающей решітки - там на високій швидкості обертається вертикальний вал з приєднаними розподільними пластинами і молотками. Вал отримує крутний момент від електродвигуна через ремінну передачу. Електродвигун в комплект поставки не входить, це опція (може бути поставлений рухати будь цікавить марки). Матеріал навколо розподільної пластини стикається з молотками і один з одним і рухається вниз під дією сили тяжіння, потім стикається з другої, третьої і так далі розподільними пластинами. Після того, як він проходить через всі ці розподільні пластини з молотками, він виходить з вихідного порту вже дрібно розфарбованим.

Молоткова дробарка з вертикальним валом ПЛ-500 відрізняється простою і продуманою конструкцією, високою швидкістю подрібнення, економією енергії, а також низькими експлуатаційними витратами. У ній частково використовується принцип дроблення «камінь-камінь», тобто - це подовжує термін зношуються деталей. Ні екрану / сита, низькі вимоги до вологості (допустимо до 8%). Низький робочий шум - нижче 75 дБ, мало пилу.

Технічні характеристики:
Країна виробник:
Украина
Модель:
ПЛ-500
Продуктивність:
1-3 тонны/час
Фракція на вході (до подрібнення):
до 60 мм
Фракція на виході (після подрібнення):
от 0 до 6 мм
Потужність двигуна:
7,5 или 11 кВт
Схожі товари: